Генпрокуратура обіцяє завершити розслідування по Ющенку найближчими днями

Генеральна прокуратура має завершити розслідування щодо третього президента України Віктора Ющенка в рамках справи про привласнення “Межигір’я” за лічені дні. Про це журналісту УНН розповів начальник другого слідчого відділу управління спецрозслідувань ГПУ Андрій Радіонов.

“(Розслідування – ред.) завершується, буде завершене в лічені дні, коли вже матеріали будуть передані. Виключно через те, що нам відмовили в арешті майна, ми, по-перше, внесли апеляцію на це рішення, яка по сьогоднішній день не розглянута. По-друге, ми звернулись із повторним клопотанням по такий арешт. Суддя Писанець сьогодні видав ухвалу знову про відмову в арешті майна. На нашу думку, ця ухвала має мало спільного з законом”, – сказав співрозмовник.

На питання про те, чи відмова суду може завдати слідству шкоди, він зауважив, що “приховати своє майно Віктору Андрійовичу – це єдине, чому це рішення не зашкодить”.

“А так, можливості стягнення збитків, можливості конфіскації, можливої відповідальності за ці злочини це звісно завадить”, – зазначив Радіонов.

Тільки минулого тижня до ГПУ нарешті “розродився” Офіс Президента і надав рішення щодо надання документів, за яким слідчі звертались вже кілька місяців.

“(Матеріали – ред.) стосуються виключно предмету розслідування”, – додав він.

Також начальник слідчого відділу зауважив, що в даному розслідуванні “безліч часу було витрачено і на інших фігурантів – Ющенко вже восьмий в цьому проваджені”, а також на арешти, повернення землі в державну власність тощо.

“В принципі у нас основний фігурант все ще не хоче до нас ніяк приїхати, щось заважає”, – повідомив співрозмовник.

Нагадаємо, у червні Генеральна прокуратура України повідомила про підозру третьому президенту України Віктору Ющенку у зловживанні службовим становищем та заволодінні державним комплексом “Межигір’я”.

5 липня Генеральна прокуратура направила клопотання до суду щодо арешту майна, яке належить третьому президенту. 

Як повідомляв УНН, раніше прокурори встановили шкоду, завдану в ході злочину у рамках розслідування кримінального провадження щодо незаконного відчуження Межигір’я 3-м президентом України Віктором Ющенком.

Джерело: УНН