Генпрокуратура готує підозру Ющенку?

Екс-президенту України Віктору Ющенку слідче управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури готує підозру.

За даними правоохоронців, підозра Ющенку може бути вручена в рамках розслідування кримінального провадження щодо незаконної передачі земель Сухолуччя (Межигір’я. – Авт.) Віктору Януковичу.

Правда, керівник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк цю інформацію поки не підтвердив.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко раніше розповів, що, “на жаль, високопоставлені злочинці часів Януковича на чолі з ним бігли. Хто до Москви, хто на окуповані території. Щодо них ми задіємо процедуру заочного засудження. Вона торкнеться дуже багатьох представників середньої та вищої ланки чиновників часів Януковича. Будемо діяти крок за кроком: закінчили справу по держзраді Януковича, наступна справа – про розстріли Небесної сотні, потім – про крадіжки “Укртелекому”, ще одна справа про крадіжку у держави Межигір’я, Сухолуччя.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) зареєструвати кримінальне провадження проти військового прокурора Анатолія Матіоса і генпрокурора Юрія Луценка.

Раніше НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою екс-прем’єром України Арсенієм Яценюком та міністром юстиції Павлом Петренко.