Ганьба. У мережі з’явились фото занедбаного Голосіївського парку

Наближена до літературно-меморіального музею Максима Рильського територія Голосієвського парку знаходиться в жахливому стані. Відповідні фото з’явилися в соцмережі.

Відповідний допис з’явився у групі “Сусіди. Голосіїв”.

Ідеться про стан території Голосіївського парку імені Максима Рильського  поруч з літературно-меморіальним музеєм  відомого українського письменника Максима Рильського. Зокрема про те, що КП УЗН Голосіївського району не виконує  своїх обов’язків по утриманню, прибиранню та озелененню цієї території.

“Цю територію необхідно розглядати як меморіальну зону, дбайливий догляд за якою міг би показати свою повагу та подяку визначному діячу культури, зусиллями та фінансами якого був створений наш Голосіївський парк. Але наразі спостерігається щось парадоксальне: роками не звертається увага КП УЗН на цю ділянку. Там небезпечно ходити, бо дерева регулярно падають на доріжку. Алеї не прибираються, сміття збирають волонтери, рослинні рештки з прилеглої приватної забудови складуються серед дерев, як на смітнику. Велика галявина серед сосен влітку заростає амброзією і ніколи ніхто її не викошує”, – ідеться у дописі.

В той же час зазначається, що  КП УЗН готується проводити реконструкцію кута парку поряд з Голосіївською площею  “вліплюючи перед “кухнею поллі” фантан, хоч це унікальне порушення всіх будівельних нормативів “.

До слова, у  Голосіївському парку спалили дерев’яний атракціон, проти якого виступали жителі району. Його підпалили невідомі.

Джерело: “Великий Київ”