Франція про своїх спостерігачів на Донбасі: Говорити передчасно

У Міністерстві закордонних справ Франції заявили, що поки зарано обговорювати можливість приєднання французьких військових до Спільного центру з контролю та координації припинення вогню (СЦКК) на Донбасі.

“Передчасно розглядати питання про внесення змін до цього спільного механізму, який має на меті уможливити координовану роботу російських та українських військових для закріплення припинення вогню та підтримки Місії ОБСЄ в Україні”, – йдеться в заяві міністерства.

МЗС Франції також закликало Росію переглянути рішення про виведення російських представників з СЦКК.

Окрім того, Париж підтвердив прихильність нормандському формату для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі та привітав рішення Тристоронньої контактної групи відновити різдвяне перемир’я.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко висловився за посилення складу СЦККпредставниками Німеччини та Франції, які разом є учасниками нормандської четвірки.

19 грудня Москва відкликала своїх спостерігачів з Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) на Донбасі у відповідь на введення з 1 січня 2018 року нових правил в’їзду в Україну для росіян.

http://nv.ua/ukr/ukraine/events/frantsija-pro-svojih-sposterigachiv-na-donbasi-govoriti-peredchasno-2412677.html