Фінал Всеукраїнського проекту для жінок “Нове життя” – 19 червня

У Києві 19 червня відбудеться фінал Всеукраїнського проекту для жінок “Нове життя” щодо розвитку особистості.

Про це на прес-конференції в УНІАН повідомила ідейний натхненник і засновник проекту “Нове життя” Ірина Оськина.

Гала-вечір учасниць проекту “Нове життя” з церемонією нагородження пройде в Tao Event Hall. За звання кращої з кращих в фіналі змагатимуться 9 конкурсанток з різних куточків України віком від 25 до 40 років. Це жінки з активною громадянською позицією, які займаються власним розвитком і соціально важливими проблемами сучасного суспільства, які бажають змін в житті і в світі, які протягом декількох місяців працювали з експертами проекту над своїм перетворенням.

Для підготовки учасниць організаційний комітет “Нове життя” об’єднав більше 20 експертів – одних з кращих фахівців України та світу в сферах beauty, wellness, fashion, психології та спорту, які розробили для конкурсанток спеціальну програму підготовки до фіналу. З їх числа сьогодні були присутні на прес-конференції, зокрема, режисер-постановник і експерт Ірина Дюденко; експерт, перукар-стиліст В’ячеслав Дюденко; експерт і телеведуча Світлана Вольнова.

Оськина розповіла, що у проект могла потрапити будь-яка жінка, яка готова перевтілюватися, готова відвідувати активності у рамках ексклюзивної програми проекту.

«19 червня в нас буде топ-4 переможниць, які максимально «перезавантажились», перевтілились. Переможниць буде обрано за результатами голосування, у нас зараз відкрито народне голосування, а також у нас буде поважне журі і експерти. Учасниці отримають бали окремо від експертів, у яких вони проходили етапи підготовки. Всі бали будуть підсумовуватись. Кожна переможниця отримає свій титул, в залежності від того як вона змогла розкритись на проекті», – розповіла Оськина.

Вона звернула увагу на те, що проект не тільки допомагає жінкам-учасницям розвивати себе, але має і соціальну місію – допомога дітям з малозабезпечних сімей.

https://press.unian.ua/press/10583997-u-kiyevi-19-chervnya-vidbudetsya-final-vseukrajinskogo-proektu-dlya-zhinok-nove-zhittya-video.html