Естонія передала Україні дрони, які були конфісковані в далекобійника і призначалися російським військам

Естонія передала українським військовим дрони, які у травні 2022 року далекобійник із Псковської області Володимир Шилов намагався перевезти через кордон країни і передати російським військовим.

Про це у своєму Твіттер повідомила естонська поліція, передає Mind, посилаючись на Север.Реалии.

«Пам’ятаєте дрони, які ми конфіскували в людини, яка намагалася подарувати їх російським військам в Україні? Що ж, вони справді опинилися в Україні. Але тепер на правильній стороні фронту», – зазначили у відомстві.

Сам Шилов 29 вересня перестав відбувати покарання в таллінській в’язниці.

Володимир Шилов з 24 лютого у роликах та постах у «ВКонтакті» активно підтримував вторгнення росії в Україну та закликав уважніше придивлятися до «бандерівців» у середовищі далекобійників.

Його заарештували 28 травня на прикордонному пункті між Естонією та Псковом: Шилов намагався провезти естонські дрони до 76 дивізії в Пскові. Гроші на них він збирав у ВКонтакте, і там же за кілька годин до перетину кордону опублікував фото техніки.

21 липня Харьюський повітовий суд у Таллінні засудив 43-річного Володимира Шилова до 4 місяців в’язниці.

29 вересня Володимир Шилов вийшов із Талліннської в’язниці. Зараз він знаходиться у Псковській області та планує продовжувати музичну кар’єру. У розмові з підписниками він наголосив, що тимчасово не працює. До арешту Шилов був водієм-далекобійником у фінській компанії.