Електробайки з Києва продаватимуть в Австралії

Українська компанія Delfast, яка є резидентом інноваційного парку UNIT.City, виходить на ринок Австралії, де продаватиме електровелосипеди власного виробництва.

Про це “Вечірньому Києву” повідомила прес-служба інноваційного парку UNIT.City.

– Наш резидент Delfast продаватиме електровелосипеди покращеної моделі (швидкість 80 км/год) в Австралії. Вони мають офіційний статус “Вироблено в Україні”! – говориться у повідомленні.

Електровелосипеди подібного типу, приміром, модель DELFAST АТОМ 4000W здатні проїхати без підзарядки акумулятора 110 км (при вазі водія 85 кг) і розвинути швидкість до 80 км/год (спеціально обмежену контролером).

У квітні цього року компанія Delfast поруч із чотирма іншими стартапами отримала грант від ЄБРР та ЄС за 5-ю хвилею програми “Кліматичні Інноваційні Ваучери”.

Довідка. Компанія Delfast з’явилась в листопаді 2014 року, як стартап, що займався кур’єрською доставкою на електровелосипедах (за 1 годину в будь-яку точку міста). Потім почала виготовляти власні байки. Нині збирає кошти для вдосконалення розробки власних електричних велосипедів. Її топова модель має рекордний запас ходу у 380 км з однієї зарядки.