Хрещатик, пішохідна зона

Дзвінки про “замінування” у Києві надходять з підконтрольних терористам територій – начальник міліції

Столична міліція отримує анонімні дзвінки про начебто замінування різних об’єктів у Києві з терориторії Донецької та Луганської областей.

Про це заявив начальник ГУ МВС України у м.Києві Олександр Терещук в інтерв’ю Укрінформу.

“Багато дзвінків надходить з окупованої території, де триває антитерористична операція. Ми встановлюємо цих людей, але з відомих причин поки що не можемо затримати”, – сказав Терещук.

Він зазначив, що розглядається низка версій у зв’язку з великою кількістю анонімних повідомлень про закладення вибухівки.

“Є висока ймовірність того, що діє одна або декілька проросійських груп з метою штучно створити панічні настрої та залякати киян”, – сказав Терещук.

На його думку, це може бути частиною спеціального плану з дестабілізації ситуації у столиці.

ачальник міліцейського главку також поінформував, що з початку року столична міліція отримала близько 130 повідомлень від невідомих осіб про замінування адмінбудівель, телеканалів, вокзалів, торговельних центрів тощо.

“Це безпрецедентна ситуація, але ми своєчасно реагуємо на неї. На кожний об’єкт оперативно виїжджають фахівці, які ретельно обстежують територію”, – заявив Терещук.

Водночас він запевнив, що у міліції досить сил та засобів, щоб захистити правопорядок і не допустити ускладнення ситуації у столиці.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply