Двокілометровий лабіринт у кукурудзяному полі відкриється в Києві

У столиці відкриється перший в Україні навчально-розважальний агропарк «Кукулабія». Головним його атракціоном стане лабіринт протяжністю понад 2.000 м, вирізаний у величезному кукурудзяному полі площею 40.000 м² – найбільший лабіринт в Україні. Його буде створено у вигляді малюнка на національну тематику, який добре проглядатиметься з висоти (агропарк розташований недалеко від аеропорту «Київ», і малюнок на полі буде видно з ілюмінаторів літаків). У лабіринті відвідувачі проходитимуть квест: вони шукатимуть відповіді на питання, розташовані у різних точках лабіринту, щоб визначити кодове слово.

Також буде реалізовано проект «ОгоРодина», в рамках якого з‘явиться спільний город площею 5.000 м². Тут висаджуватиметься розсада різноманітних овочів, салатів та квітів, які є привабливими для комах-запилювачів. Грядки городу будуть надані у користування соціально активним компаніям, співробітники яких разом зі своїми родинами зможуть попрактикуватися в огородництві, пізнати засадничі правила догляду за рослинами, а згодом, зможуть скуштувати власноруч вирощений урожай.

Окрім того, на території «Кукулабії» буде розташовано контактний міні-зоопарк зі свійськими тваринами, дитячі майданчики, зона відпочинку з гамаками в лісопосадці, зона для пікніка, фуд-корт. В агропарку проводитимуться практичні й освітні майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдинги та квест-змагання для компаній. У рамках програми соціальної відповідальності бізнесу організатори будуть привозити в парк для безкоштовного відпочинку дітей з дитячих будинків та дітей із внутрішньо переміщених сімей із зони АТО.

Агропарк займатиме площу майже у 10 гектар на Великій Кільцевій дорозі Києва. Офіційне відкриття заплановане на 15 липня 2016 року.

Джерело: Вечірній Київ

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply