Ремонт, Поштова площа, Костюк

Другий тунель на Поштовій площі відкриють 30 грудня

Уже в понеділок водії поїдуть по другому тунелю на Поштовій. Щоправда, до 30 грудня буде покладений лише перший шар асфальту, повністю його укладуть в квітні, а в березні будівельники завершать косметичні роботи. У цілому ж весь проект на Поштовій, з облаштуванням пішохідної зони, місто розраховує закінчити до кінця 2015 року. Про це заявив заступник голови КМДА Михайло Костюк.

Завдяки розв’язці пропускна спроможність вузла збільшиться майже на 25 тис. машин на годину – до 110 тис. За словами Костюка, загальна вартість всього проекту на Поштовій становить 427 млн ??грн., з яких освоєно 313,7 млн. При цьому, щоб встигнути відкрити тунель до кінця року, необхідно ще 40 млн грн. «Є завдання його до Нового року запустити, і будівельники роблять все, щоб встигнути, але є питання у фінансуванні в 40 млн. В уряді пообіцяли допомогти, щоб ця сума була виділена з держбюджету», – сказав Костюк.

До облаштування пішохідної зони на вулиці Сагайдачного будівельники планують приступити в 2014-му році, проект вартістю в 70 мільйонів гривень обіцяють завершити за півроку. З початку року почнеться і спорудження підземного торгівельного центру на Поштовій площі.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply