До стоматолога не потрапимо…

У Києві тимчасово обмежили надання стоматологічних послуг, крім невідкладних випадків. Про це йдеться в розпорядженні № 4 керівника робіт по ліквідації надзвичайної ситуації Миколи Поворозника, повідомляє 29 березня видання “Дело”.

На думку чиновників, контакт стоматолога і пацієнта, зараженого коронавірусом, занадто тісний і може спричинити інфікування великої кількості людей, в тому числі медперсоналу. Тому візити до стоматолога вирішили тимчасово обмежити.

“Діяльність суб’єктів господарювання, яка передбачає надання стоматологічних послуг, а саме: ортодонтія, ортодонтична стоматологія, хірургічна стоматологія, терапевтична стоматологія, дитяча стоматологія, має бути тимчасово обмежено. Звичайно ж, крім невідкладних випадків”, – зазначив радник Київського міського голови, секретар Штабу по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

За його словами, мотивом прийняття такого рішення є турбота про здоров’я лікарів і пацієнтів, так як надання стоматологічних послуг людині, хворій коронавірусною інфекцією, є небезпечним.

Джерело: https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/u-kievi-zaboronili-viziti-do-stomatologa-na-chas-karantinu