До Києва чи до Ірпеня?

У селищі міського типу Коцюбинське, що знаходиться в двох кілометрах від столиці, розпочалися громадські слухання щодо приєднання до Києва. При вході до Будинку культури, де тривають слухання, громадянам роздаються агітаційні листівки, повідомляє кореспондент Укрінформу.  Всередині приміщення – натовп людей. Кожному за місцем прописки пропонується поставити галочку у графі “за” чи “проти”.

У приміщенні, окрім цивільних, перебувають люди в камуфляжі. Це вперше за весь період існування селища громадяни отримали можливість у письмовій формі проголосувати за приєднання території, на якій вони проживають, до Києва чи Ірпеня. Громадські слухання відбуваються за участю депутатів Київської міської ради, Ірпінської міської та Коцюбинської селищної ради. Наразі Коцюбинська селищна рада підпорядковується Ірпінській міській раді.

Якщо в реєстраційних листках з волевиявленням жителів селища міського типу більшість голосів буде за приєднання до столиці, то питання виноситиметься на розгляд Коцюбинської селищної ради, Київської обласної  державної адміністрації, а потім – Київської міської ради.

http://expres.ua/news/2018/03/03/286321-meshkanci-kocyubynskogo-vyrishuyut-pryyednuvatysya-kyyeva-irpenya