До бюджету Києва перераховано 3,9 млн гривень паркувального збору

Протягом січня-лютого 2015 року комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» до міського бюджету перерахувало майже 3,9 млн гривень паркувального збору. Про це повідомив директор підприємства Володимир Першин.

«У порівнянні з минулим роком, обсяги сплати паркувального збору зросли. Також погашена заборгованість перед міським бюджетом у сумі 1 млн гривень паркувального збору. На мій погляд, цього вдалося досягти завдяки систематичній роботі з виявлення та притягнення до відповідальності паркувальників, які займаються зловживаннями, а також завдяки тому, що частина водіїв останнім часом не байдуже віддає готівку до рук паркувальників, а свідомо вимагає від паркувальників чеки та талони, оскільки саме отриманий від паркувальника чек та талон є гарантією сплати коштів до бюджету міста, а не чиїхось кишень», – наголосив Володимир Першин.

Він також додав, що підприємство постійно підвищує рівень прозорості розрахунків через виключення «людського фактору», зокрема завдяки впровадженню послуги «Мобільне паркування».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply