До 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

Цими днями виповнюється 25 років з дня виведення радянських військ з Афганістану. Відлунням воєнних днів до сьогоднішнього дня  лишаються  тисячі  наших загиблих співвітчизників та втрачене здоров’я тисяч українських воїнів-інтернаціоналістів.

Підтримати їх дружнім словом та подякувати за їх прижиттєвий подвиг, до госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна»  сьогодні прийшли народний депутат від «Батьківщини» Микола Томенко та голова громадської організації «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко. Символічним став  подарунок для госпіталю від Фонду «Рідна країна» та ГО «Муніципальна ліга Києва»: колективу лікарів медичного закладу для роботи презентували електрокардіограф.

«Людські долі стали заручниками політичних амбіцій: сьогодні українські воїни-інтернаціоналісти, які постраждали під час виконання своїх військових обов’язків та зазнали фізичних травм,  потребують уваги від держави та систематичного лікування. Ми намагаємося допомагати їм в цьому»- сказав під час зустрічі  з афганцями у госпіталі Олександр Федоренко.

До медичного закладу також було привезено 150 подарункових пакетів для перебуваючих на лікуванні афганців та спортивний інвентар. У концертній залі госпіталю для медиків та афганців заспівала заслужена артистка України Жанна Боднарук, яка завітала до госпіталю разом з організаторами благочинної акції.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply