Дніпропетровська та Харківська області у лідерах: Держекоінспекція назвала головних порушників вимог природоохоронного законодавства

Минулого тижня за найбільш резонансними порушеннями вимог природоохоронного законодавства лідирують Дніпровська та Харківська області.

Інспекцією Придніпровського округу проведено розрахунок збитків на суму 3 млн 45 тис. 647 грн за скид забруднюючих речовин зі зворотними водами у р. Дніпро.

А інспекцією у Харківській області проведено розрахунок збитків на суму 890 тис. 112 грн за засмічення ґрунту, відходами життєдіяльності тварин, на території Рокитненської СР Нововодолазького р-ну.

Матеріали направлено до відповідних органів.

Варто зазначити, що з 17 по 23 лютого 2023 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 60 природоохоронних заходів, складено 142 протоколи про адміністративні правопорушення.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 5 млн 745 тис. гривень. Також стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 377 тис. гривень.