Для киян та гостей міста відкриється виставка української художниці Ольги Перової «НОРВЕГІЯ»

12 лютого у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (за адресою: вул. Терещенківська, 15-17) для киян та гостей міста стартуватиме виставка творів сучасної української художниці Ольги Петрової «НОРВЕГІЯ». Захід відбудеться за підтримки Департаменту культури КМДА та посольства Королівства Норвегії.

Виставка творів «НОРВЕГІЯ» – це продовження циклу виставок Ольги Петрової, натхненних досвідом мандрів. Так, арт-розповіді про Іспанію, Японію та Францію доповняться враженнями від перебування у Норвегії. Відвідувачам буде представлено 18 живописних творів, написаних художницею упродовж трьох останніх років.

Зазначимо, Ольга Петрова – художниця, мистецтвознавець, доктор філософських наук, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», член Національної спілки художників України. Роботи художниці були представлені на персональних і групових виставках в Україні, Японії, Австрії, Німеччині, Індії, Болгарії, США, Норвегії, Великобританії.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 11 лютого о 18:00 у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. До програми заходу увійде презентація книги мистецтвознавця, члена Національної спілки художників України Наталії Крутенко «Єлизавета Ярославна – королева двох держав».

Зауважимо, виставка триватиме до 7 березня. Більш детальну інформацію можна дізнатися за тел.: (044) 235-02-06.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply