Діти- наше майбутнє!

Сьогодні , в перший день літа- 1 червня, українці відзначають День захисту дітей. Цього дня у столиці чимало заходів влаштовуються для маленьких киян: конкурси, розваги, естафети, спортивні змагання, концерти. Традиційно кожного року 1 червня своїх читачів на святкову програму чекає Національна бібліотека України для дітей.

Від імені Київського осередку політичної партії “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна”  з вітальним словом до присутніх звернувся його голова Олександр Федоренко.

Він привітав юних читачів, присутніх на святі з їх першим ” професійним” святом, а також подякував за натхненну роботу колективу Нацбібліотеки.

Будучи давнім другом бібліотеки  та активним благодійником, Олександр Вікторович постійно зазначає на тому, що чималу долю зусиль держава має віддавати саме на освіту та виховання дітей.

” Діти – наше майбутнє!  І це не високопарні слова, а істина. Якщо ми прагнемо миру, економічної стабільності, достойного рівня життя, процвітання, то ми маємо приділяти високу увагу здоров’ю та освіті підростаючого покоління”, –  звернувся до присутніх на святі Олександр Федоренко.