Декларації столичних комунальників: Мільйони гривень у банках і купа нерухомості

Директори комунальних підприємств Києва живуть наче у Бога за пазухою, адже різноманітного цінного майна в них дуже багато

Depo.Київ дослідив декларації про доходи деяких керівників комунальних підприємств. Забігаючи наперед, можна сказати, що господарством столиці керують далеко небідні люди.

Гендиректор “Київпастрансу”

Дмитро Левченко є чи не наймолодшим чиновником у КМДА. Йому лише 30 років. В своїй декларації він вказав, що спільно з дружиною володіє квартирою у Києві площею 82 кв. метрів. Житло вони придбали рівно два роки тому. Також чиновник має право користуватися квартирою у столиці площею 71 кв. метр, яка належить такій собі Тетяні Левченко. Те саме стосується ще однієї квартири у Києві площею 49 “квадратів”.

Дружина гендиректора “Київпастранса” має два машиномісця у столиці площею майже 20 кв. метрів кожне. Полюбляє чиновник дорогі годинники. Наприклад, він задекларував “Ролекс” та “Уліс Нарден”.

Пересувається Дмитро Левченко на “БМВ” 2016 року випуску, яку він придбав два роки тому за більш ніж мільйон гривень. У розпорядженні дружини гендиректора “Київпастрансу” є “Тойота” Камрі 2014 року випуску.

За минулий рік Левченко заробив 337 тис. гривень. Загалом, фінансами у сім’ї Левченків заправляє дружина. На її рахунках у банках є 625 тис. доларів та майже 2,5 млн. гривень. Тому за минулий рік вона лише на процентах від банків одержала півтора мільйони гривень. У свою чергу, сам гендиректор “Київпастрансу” тримає гроші у готівці – 12 тис. доларів та 200 тис. гривень.

Генеральний директор “Київзеленбуду”

Михайло Наконечний має квартиру у Києво-Святошинському районі на 48 кв. метрів. Також у чиновника є земельна ділянка площею 1100 кв. метрів у селі Димер, що на Київщині. До того ж Михайло Наконечний чекає доки зведуть будинок у столиці, де в нього має бути квартира на 74 кв. метри. В родині Наконечних дуже цінують автомобілі марки “Міцубіші”. У самого чиновника є легковик моделі “Лансер”, а в його дружини – “Аутлендер”.

За минулий рік Наконечний заробив 164 тис. гривень. Ще 10 тис. гривень він отримав у якості страхових виплат. А от із грошовими запасами у гендиректора “Київзеленбуду” усе гаразд. Він тримає у готівці 300 тис. гривень, 50 тис. доларів та 5 тис. євро.

Гендиректор “Київавтодору”

У гендиректора “Київавтодору” усе гаразд із житлом. В 2013 році в нього з’явилася квартира у Києві площею 74 кв. метри, а в 2015 році він записав на себе ще одну квартиру у столиці, але вже на 120 “квадратів”, яку він придбав за 340 тис. гривень. На той час це було менше 20 тис. доларів, і в кращому випадку на ринку нерухомості за ці гроші можна було придбати “вбиту” однокімнатну квартиру. Але чиновнику, мабуть, пощастило. Є у Густєлєва і машиномісце у підземному паркінгу.

На чиновника записаний позашляховик “Лексус”, який він придбав у 2013 році за 456 тис. гривень. Минулого року Олександр Густєлєв купив собі мопед “Сузукі” за 158 тис. гривень.

За минулий рік на посаді гендиректора “Київавтодору” Густєлєв заробив 404 тис. гривень. Усі свої заощадження чиновник тримає у готівці. В нього є 44 тис. доларів та 36 тис. євро. У дружини Густєлєва є 46 тис. доларів та 34 тис. євро.

Головний комунальний забудовник столиці

Директор комунального підприємства “Житлоінвестбуд-УКБ” В’ячеслав Непоп має дуже солідне майно. Комунальне підприємство, яке він очолює, зводить житло на території усього міста. Згідно декларації чиновника, в нього є майже півтори тисячі квадратних метрів землі у Броварському районі, а також будинок майже на 500 “квадратів”.

Крім цього, чиновник має квартиру у Севастополі площею більше 150 “квадратів”. Там же в нього є машиномісце.

На дружину Непопа записано два машиномісця у Києві по 200 тис. гривень кожне. Окрім цього на дружину записаний дачний будинок у Віті-Поштовій на 476 кв. метрів, а також квартира у Києві на 120 “квадратів”. До того ж, у Віті-Поштовій у дружини чиновника є земля площею майже півтори тисячі кв. метрів.

Сам Непоп має 20% у столичній квартирі на 237 кв. метрів, а також кілька машиномісць у Києві. Полюбляє чиновник дорогі годинники. В нього є “Бове” і “Бреге”.

У дружини чиновника є джип “Тойота” Ленд Крузер 2008 року випуску, а у В’ячеслава Непопа – джип “Лексус” 2008 року. Окрім цього, Непоп є любителем старовинних машин. На нього записана “Волга” 1969 року випуску.

За минулий рік Непоп заробив більше 770 тис. гривень. Усі свої заощадження він тримає у готівці. Це майже три мільйони гривень та 146 тис, доларів. У дружини Непопа є 200 тис. доларів та 2,7 млн. гривень.

Головний борець з МАФАми

Депутат Київради від БПП та за сумісництвом в.о. директора КП “Київблагоустрій”, яке займається демонтажем кіосків у столиці, Андрій Андрєєв має квартиру у Києві на 61 “квадрат”. Також в нього є третина квартири площею 44 кв. метри у столиці. У дружини чиновника є земельна ділянка площею більше тисячі “квадратів” у Обухівському районі.

Автівок і цінних предметів у Андрія Андрєєва немає. За минулий рік він заробив лише 239 тис. гривень. Втім, є у чиновника півтора мільйона гривень, які він тримає у готівці. Варто зазначити, що Андрєєву у лютому виповнилося лише 30 років. З 2010 до 2014 року він був аспірантом кафедри, а потім викладачем у Національному педагогічному університеті імені Драгоманова. У 2014 році почав працювати чиновником середньої ланки у КП “Київблагоустрій”. Того ж року став депутатом Київради. У 2015 році призначений першим заступником КП “Київблагоустрій”.

Головний по платіжкам для киян

Цікава декларація у директора комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр” Віталія Козубського. Підприємство, яке він очолює, друкує для киян платіжки за комунальні послуги.

Чиновник має одразу чотири земельні ділянки площею близько семи тисяч квадратних метрів, які розкидані по усій Київські області. На чиновника записано дві квартири у столиці на 70 і 40 “квадратів”.Окрім цього він має два величезні офіси у столиці загальною площею майже 700 кв. метрів. У дружини чиновника також є дві земельні ділянки на Київщині. До того ж, на неї записана ще квартира у столиці площею 65 “квадратів”, а також дачний будинок у Броварському районі площею трохи більше 70 “квадратів”. Є у дружини чиновника також величезний гараж майже на 50 кв. метрів у Києві та офіс у столиці на 260 кв. метрів. Але головна фішка родини чиновників – апартаменти у Коктебелі площею 78 кв. метрів.

До того ж, Віталій Козубський завершує будівництво величезного будинку площею більше 440 “квадратів” в елітному Києво-Святошинському районі. В родині Козубських є аж три автівки. На самого чиновника записано “БМВ” 2014 року та мінівен “Хонда” 2008 року. Крім цього у чиновника є мотоцикл “Хонда”, а у дружини чиновника є паркетник “Нісан” Кашкай 2014 року випуску.

За минули рік Козубський заробив більше 350 тис. гривень. Крім цього майже 700 тис. гривень він отримав від надання в оренду майна. Свої заощадження чиновник тримає у готівці. В нього є 95 тис. доларів та 500 тис. гривень. У дружини чиновника є 93 тис. доларів готівки та 5 тис. гривень.

Директор КП “Спецжитлофонд”

Володимир Шарій має майже 30 тис. кв. метрів землі у Черкаській області. Окрім цього, на Шарія записано 2/3 квартири у столиці площею 45 кв. метрів. А от дружина чиновника володіє квартирою у Києві площею усього 27 “квадратів”.

Полюбляє Володимир Шарій дорогі годинники. Наприклад, в нього є аж три годинники дорогих брендів – “Омега”, “Патек Філіп” та “Бреге”. Причому, що усі ці годинники з’явилися у чиновника 1 січня 2016 року. Мабуть хтось на Новий рік подарував.

Анатолію Шарію належить дві автівки – “Хонда” аккорд 2012 року випуску і “Тойота” Ленд Крузер 2012 року випуску. Останню чиновник придбав минулого року за 730 тис. гривень.

За минулий рік Володимир Шарій заробив на посаді директора КП “Спецжитлофонд” 460 тис. гривень. Окрім цього, він продав нерухомого майна майже на два мільйони гривень. Також йому виплатили 20 тис. гривень процентних виплат.

Чиновник також має неабиякі грошові статки. На його рахунках у банках лежить майже чотири мільйони гривень. Усе це надало змогу минулого року отримати йому процентів з депозитів на 150 тис. гривень. Окрім цього, у Шарія є готівки на 3,6 млн. гривень.

https://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/deklaraciyi-20180411757303