Данія будуватиме паркан на кордоні з Німеччиною: остаточне схвалення

Данія остаточно схвалила будівництво 68-кілометрової огорожі уздовж кордону з Німеччиною, щоб запобігти поширенню африканської чуми свиней, яку можуть переносити дикі кабани.

Як повідомляє Deutsche Welle, парламент затвердив будівництво паркану ще в червні за підтримки уряду соціал-демократів і правої Датської народної партії.

Міністерство охорони навколишнього середовища тепер дало остаточне схвалення проекту після громадських обговорень.

Загорожа висотою півтора метра і глибиною в півметра буде проходити уздовж всієї датсько-німецького кордону від Ваттового моря на заході до фіорду Фленсбург на сході. Вартість проекту – 11 млн євро. Будівництво планують завершити до кінця 2019 року.

Паркан, за задумом, повинен перешкодити потенційно зараженим диким кабанам потрапляти через кордон і заражати свиней на фермах.

Критики кажуть, що паркан – це марна трата грошей, і не спрацює проти проблеми, якої не існує, а екологи поставили під сумнів його вплив на екосистему, передає Кореспондент.

Вони також вказують, що в Німеччині ніякого свинячого грипу не виявлено, а тому виникає питання – навіщо цей паркан взагалі будується.

http://expres.ua/news/2018/08/14/305084-daniya-buduvatyme-parkan-kordoni-nimechchynoyu-ostatochne-shvalennya