ДАІ Києва попереджає водіїв про перекриття шляхів на День Визволення Києва

У зв’язку з тим, що завтра відзначатимуть 70-ту річницю визволення Києва від німецько-фашистських загарбників у Києві тимчасово буде обмежено рух транспорту. Про це попереджає Державтоінспекція столиці.

Згідно з повідомленням ДАІ, 5 листопада з 21:00 по 23:00 та 6 листопада з 10:45 до 12:30 забороняється рух транспорту на вулиці Хрещатик від Європейської до Бессарабської площі.

У день свята, 6 листопада, з 12:30 до 22:00 буде обмежено рух вулицею Хрещатик, та від вулиці Інститутської до вулиці Богдана Хмельницького.

Крім того, 6 листопада з 9:00 до 11:30 рух транспорту заборонять вулицею Московською від Арсенальної площі до Кловського узвозу.

Також тимчасово обмежать рух 6 листопада з 10:30 до 12:00 під час проведення урочистої ходи до могили Невідомого солдата за маршрутом: вулиця М. Грушевського (від Кріпосного провулку) – Арсенальна площа – площа Слави – вулиця І. Мазепи – вулиця Лаврська (до Лаврського провулку).

Киян просять із розумінням поставитись до тимчасових незручностей, а також просять неухильно дотримуватись вимог дорожніх знаків і, передусім, тимчасово встановлених.

Нагадаємо 6 листопада в столиці будуть масштабно відзначати 70-у річницю звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply