Цирк презентує казку “12 місяців” з льодовою ареною та екзотичними тваринами

До новорічних свят артисти Національного цирку України готують особливий сюрприз – 24 грудня вони презентують казку «12 місяців». На глядачів очікує приголомшлива мандрівка за пролісками, сповнена безліччю захоплюючих номерів за участі безстрашних акробатів, веселих клоунів та дресирувальників екзотичних тварин.

Разом із професійними цирковими артистами присутні подорожуватимуть крізь усі пори року, аби потрапити на святкування Нового 2016-го року.

– Кожна пора року, з якою зустрінеться наш глядач, прекрасна по своєму та щороку дарує нам свою торбинку зі скарбами – цього разу вона підготувала великий кошик із сюрпризами, – зазначили в Національному цирку України. – Глядачі відчують легкий подих Весни у повітрі, який перейде у теплий шепіт Літа з акробатичними та спортивними трюками, Осінь познайомить з рідкісними тваринами, а красуня-Зима влаштує зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Під час казкової програми відбудеться чарівне перетворення манежу на льодову арену цирку, де працюватимуть найрізноманітніші тварини різних континентів світу: великі південно-американські папуги Ара, каліфорнійські морські леви, африканські мавпочки, бурі та білі танцюючі ведмеді та багато інших.

Вартість квитків: 50–490 грн. Дітям до 4 років вхід безкоштовно (без надання окремого місця).
Програма триває 2 години з антрактом.  

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply