Ціна на проїзд у метро буде залежати від відстані чи тривалості поїздки

 

Таку систему оплати за проїзд у київському метрополітені залежно від відстані та тривалості поїздки буде введено найближчим часом. Про це громадськість повідомив голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов.

«Уже точно цього року почнемо вводити систему диференційованої плати за проїзд, але це буде не швидко – має відбутися багато роботи: всі станції треба обладнати новим устаткуванням», – сказав він.

Щоправда, голова КМДА зазначив, що на сьогодні не вирішено, як розраховуватиметься вартість проїзду.

«Один із варіантів – ціна залежатиме від дальності поїздки, а другий варіант – від часу», – повідомив Попов.

«Нині обговорюються варіанти, як це виглядатиме. Наприклад, за проїзд від однієї до п’яти станцій буде одна ціна, а за проїзд від п’яти до десяти станцій – інша. Або за поїздку в підземці протягом 30 хвилин платитимуть одну ціну, за проїзд від 30 хвилин до години – іншу».

Електронні пристрої самостійно зчитуватимуть суму з електронної картки пасажира.

Раніше Попов уже заявляв про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті в столиці, зазначивши, що таке рішення може бути ухвалено не раніше ніж восени.

«Ми можемо говорити про зміну цін, але переходячи на нову систему оплати, мешканці Києва матимуть проїзні квитки на тривалий період (рік, півроку чи тільки на місяць), вони платитимуть менше, ніж ті, хто купуватиме одноразовий квиток», – пояснював голова КМДА.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply