Чи відбудуться у київських школах лінійки 1 вересня?

У Києві святкові лінійки, присвячені 1 вересня, скасують лише за умови потрапляння столиці до «помаранчевої зони». Про це повідомив керівник управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан, передає «Сьогодні».

«Лінійки, приурочені до першого вересня, – це теж скупчення людей, але вони належать до культурно-масових заходів. І їх можна проводити, якщо населений пункт перебуває в «зеленій» або «жовтій» зонах. Але з дотриманням всіх норм і правил: маски, антисептик і безпечна дистанція. Якщо Київ потрапить до «помаранчевої» зони небезпеки – то всі лінійки скасовуються», – уточнює Рубан.

Носіння масок та дотримання соціальної дистанції обов’язкове. За словами Рубана, дотримуючись цих умов, кияни зможуть безпечно навчатися і працювати.

«Як показує досвід епідеміологічних досліджень, які ми проводимо в дитячих садках і школах, дуже важливо не допустити хвору людину на роботу і хворого учня на навчання. Повинен бути вироблений жорсткий контроль. Це можуть зробити батьки учня ще вдома, перевіривши температуру дитини перед походом до школи. А в школі повинні стежити за станом здоров’я персоналу та вчителів. І дотримуватися жорсткого санітарного контролю, який має запрацювати з 1 вересня у всіх навчальних закладах міста», – підкреслює керівник Держспоживслужби.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2020/08/26/novyna/suspilstvo/nazvani-umovy-skasuvannya-svyatkovyx-linijok-1-veresnya-kyyevi