Бюджет Києва на 2016 рік може перевищити нинішній на 1,5 мільярда

Бюджет Києва на 2016 рік може перевищити нинішній на 1,5 мільярда гривень і становитиме приблизно 25 мільярдів гривень. Про це заявив голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков, передає «Українська правда. Київ».

Він пояснив, що тільки 2 грудня Міністерство фінансів надало столичній владі остаточні контрольні показники Києва, розміри субвенцій місту на освіту, охорону здоров`я, які вказані в проекті держбюджету.

“Планується, що десь на 1,5 мільярда буде більше загальна цифра по обох фондах – і по загальному, і по спеціальному що стосується доходів. І, таким чином, ми вийдемо десь на 25,160 мільярда бюджет цього року”, – зазначив Странніков.

На розгляд депутатів бюджет Києва-2016 представлять уже 3 грудня.

9 грудня міський кошторис та програму соцекономрозвитку на 2016 рік презентують громаді на відкритому засіданні бюджетної комісії.

“Потім, протягом ще двох тижнів, документ буде доопрацьований з урахуванням побажань та зауважень, за результатами відкритого засідання бюджетної комісії, і максимум 24 грудня вже доопрацьований проект рішень про бюджет та програму соцекономрозвитку мають бути винесені на затвердження в цілому Київрадою”, – підсумував Странніков.

Він відзначив, що до формування бюджету-2016 через он-лайн тестування долучились більше 10 тисяч людей віком від 25 до 35 років, з вищою освітою.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply