“Будуйте на дорозі далі”. Київська влада потурає нахабному бидлу?

Після скандалу в соцмережах із самозахопленням приватним забудовником смуги руху по автомобільній магістралі вздовж швидкісного трамвая в Києві, захоплення було легалізоване шляхом встановлення на цій ділянці дорожніх відбійників та бордюру. 

Cамозахоплену забудовником частину міської автомагістралі спробували “легалізувати”, встановивши відбійник. Про це написав у Facebook блогер Сергій Наумович у вівторок, 9 червня.

“Сьогодні з’являється фото героїчного “вирішення” проблеми. Нам дали зрозуміти, що це так і залишиться. Бордюр і відбійник поставили під кутом, мовляв, так було задумано, підсипали камінчиків, а одна смуга проїжджої частини пішла “на користь знавців”. Кадастрова мапа Києва свідчить про те, що ця територія знаходиться в комунальній власності. Цільове призначення – “для будівництва будівель кінцевої зупинки”. Місце відпочинку для кондукторів і диспетчерів, грубо кажучи.  Тобто територія належить громаді, управління якою ми довірили муніципальній владі”, – повідомив він.

Раніше виник скандал навколо самовільного виносу прямо на проїжджу частину міської магістралі шматка будівлі торгово-ринкового комплексу “Апрель” на кінцевій зупинці швидкісного трамвая в Києві/ На обурення громадян в соцмережі відреагував радник Віталія Кличка Максим Бахматов. “Я сам в шоці”, – написав він. Будівництво торгово-ринкового комплексу на колишній кінцевій зупинці швидкісного трамвая триває вже більш ніж  два роки. Заради будівництва було обмежено рух швидкісного трамвая та припинено рух трамваїв на частині маршруту. При цьому, сама будівля комплексу зводиться забудовником вже вдруге. Перша спроба була демонтована після виявлення прорахунків.

Джерело: Інформаційне агентство ASPI