Будні Святошинського ЦНАП: із турботою про мешканців

У святошинському ЦНАП надаються комплексні адмінпослуги за моделями життєвих ситуацій

Концептуально створення центрів надання адміністративних послуг було націлене на задоволення потреб громадян в одержанні адміністративних послуг із затратою найменших зусиль і часу, тобто в одному місці, у найкоротші строки й комплексно. Саме тому широкого розповсюдження набуває разом з інтегруванням найширшого кола таких послуг у ЦНАП і комплексне надання адміністративних послуг за моделями життєвих ситуацій. Наприклад, реєстрація народження дитини, шлюбу, як правило, передбачає в подальшому необхідність отримання особою інших адміністративних послуг, зокрема послуг із реєстрації місця проживання, отримання/зміни паспортних документів, державної допомоги тощо.

53897024_2273978426157260_981683679661129728_nСьогодні в ЦНАП при Святошинській РДА вперше обслуговували клієнта, що завітав з метою отримання комплексу адміністративних послуг, пов’язаних з державною реєстрацією народження дитини. Це був мешканець Святошина Сергій Василенко.

Йому було запропоновано отримати весь комплекс послуг за його моделлю життєвої ситуації, а саме: оформити свідоцтво про народження дитини, реєстрацію місця її проживання та оформити всі необхідні документи для отримання матеріальної допомоги при народженні дитини.

За словами відвідувача, дуже зручно було за один візит в одне місце вирішити відразу декілька питань. «Я задоволений, що зміг подати під час одного відвідування в одному місці документи з різних питань, пов’язаних з таким приємним моментом у житті – народженням дитини. Адже відомо, що новонароджені потребують чимало часу й сил батьків. Дякую працівникам центру за якісну та професійну роботу та за надану можливість оперативно вирішити різні питання, пов’язані народженням донечки Аріни», – сказав Сергій.

Працівники Центру надання адміністративних послуг при Святошинській РДА на чолі з начальником Юлією Шпак покращують якість обслуговування клієнтів центру, у тому числі шляхом запровадження надання адмінпослуг пакетом залежно від життєвої ситуації клієнта.

53816996_2273978566157246_8533540447337840640_n