Ботсад Гришка запрошує на “Весняний вернісаж у ботанічному саду”

Цими вихідними, 8-9 квітня, у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка відбудеться масштабна виставка-ярмарок “Весняний вернісаж у ботанічному саду”.

Як повідомляється на Facebook-сторінці ботсаду, на виставці планується реалізація екзотичних рослин, насінного та посадкового матеріалу.

Кожен відвідувач зможе знайти собі рослини за вподобанням, будь то тропічні бегонії, банани, ананаси, фікуси різних видів, орхідеї, чи квітниково-декоративні, хвойні, плодові, овочеві, лікарські, пряно-ароматичні, ефіроносні, технічні, медоносні, енергетичні, сидеральні рослини.

Також на ярмарку відбудеться презентація продукції з різних видів нетрадиційних плодових культур (кизил, айва, хеномелес та ін.), пряних, ефіроносних і лікарських трав (фіточаї, приправи, напої) та ласощі хендмейд.

Кожен гість зможе продегустувати оригінальну продукцію.

На відвідувачів виставки-ярмарку чекають екскурсії до Великої купольної оранжереї та по експозиційних ділянках, участь у круглих столах та консультації фахівців із вирощування, використання екзотичних рослин і виготовлення ароматичних оберегів.

У програмі вернісажу є і презентація дитячих робіт учасників гуртка Петриківського розпису, хендмейд від учнів школи №133 Печерського району та витворів мистецтва від талановитої художниці з Київщини Тетяни Циби.

Значну частину коштів з продажу продукції та екскурсій буде перераховано на допомогу ЗСУ.

Джерело: “Великий Київ”