Близько чверті безпритульних тварин у Києві – це колишні хатні улюбленці

Власники, які не готові піклуватися про тварин, просто залишають їх на вулиці.

Про це повідомили у КМДА.

За даними, в. о. директорки КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталі Мазур, близько чверті всіх бездомних тварин – це колишні домашні улюбленці, які з різних причин опинились на вулиці.

«Часто власники виявляються не готовими до того, що тварина потребує щоденного догляду, лікування та турботи. Саме популяризація відповідального ставлення до домашніх улюбленців – одне з найважливіших завдань для вирішення проблеми безпритульних тварин у місті», – зазначила Наталя Мазур.

Вона зауважила, що відповідальні власники мають турбуватися про вчасні щеплення чотирилапих та реєстрацію в міському реєстрі домашніх тварин – за посиланням. Адже це єдина міська мережа для реєстрації улюбленця та зберігання всієї важливої інформації про тварину. За допомогою цього інструменту можна швидко знайти загублену тварину, а також слідкувати за графіком щеплень.

Нагадаємо, у Києві будують сучасний Центр захисту тварин, до складу якого входитиме ветеринарна клініка, центр адопції безпритульних тварин, притулок для котів і собак та карантинне відділення. До кінця року планують звести три поверхи клініки та перший поверх карантинного відділення. У муніципальному притулку зможуть одночасно перебувати до 700 безпритульних тварин.

Джерело: “Київ.media”