Благоустрій зобов’язав забудовника «Квітів України» демонтувати паркан

Міська влада анулювала контрольну картку на проведення будівельних робіт в будинку «Квіти України» на Січових Стрільців, 49.

Про це повідомив керівник Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

За його словами, листи про необхідність повернення контрольної картки сьогодні направлять власнику. Також забудовнику внесуть припис з вимогою прибрати встановлену біля будівлі огорожу.

У випадку, якщо власник не прибере огорожу протягом трьох днів, її мають демонтувати комунальники.

Контрольна картка про порушення благоустрою – документ, який дозволяє виконувати будівельні роботи, при яких порушується благоустрій міста.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва заборонив демонтаж будівлі “Квіти України”, тому що забудовник порушив немайнові авторські права архітектора Миколи Левчука, який спроєктував споруду.

Як відомо, 6 липня кияни вийшли на акцію протесту проти руйнування будівлі та спорудження на її місці скляної коробки (ФОТО)

Вночі 11 липня біля будинку з’явилась важка техніка для зносу, а наступного дня почався демонтаж. Щоб зупинити руйнування, кияни прорвались за будівельний паркан та заблокували роботу техніки. Згодом стало відомо, що  у проекті підготовчих робіт, наданому забудовником, демонтаж фасаду будівлі відсутній.

Джерело: “Великий Київ”