Благодійний фонд «Таблеточки», Masterсard та Ощадбанк запустили новий інструмент для допомоги – благодійні термінали

Благодійний фонд «Таблеточки», Masterсard та Ощадбанк для зручного та швидкого збору коштів на допомогу онкохворим дітям у столиці були встановлені термінали з технологією безконтактної оплати Mastercard,йдеться у повідомленні на сайті Ощадбанку.

Як зазначається, охочі можуть робити внески на суму 50 грн в один дотик – термінали приймають картки різних платіжних систем будь-якого банку світу.

Наразі встановлено три такі термінали в Києві у центральних відділеннях Ощадбанку: у ТЦ «Гулівер», ТЦ «Дрімтаун» та на вул. Хрещатик 7/11. У жовтні планується запуск ще семи терміналів у столиці.

«Ми точно знаємо – багато людей хочуть допомагати. Основна проблема – це час. Шукати, перевіряти, а вже аж потім здійснювати переказ – довго. Саме тому за допомогою інноваційних рішень ми все спростили. Є термінал і є перевірений фонд – все легко та швидко. Рівно 5 секунд – і 50 гривень підуть на допомогу онкохворим дітям. Маленьких переможців має бути більше», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Як зазначила засновниця фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко, -«Я впевнена, що всі сучасні люди будуть допомагати таким чином, і ще більше дітей, наших підопічних, отримають таку необхідну допомогу. Це дійсно той «Like», який має значення».

За словами директора по роботі з клієнтами Mastercard в Україні Інги Андрєєвої, – «Сучасні платіжні технології зробили простоту й безпеку щоденних оплат звичною справою. Партнерство в цьому проекті стало для нас можливістю використовувати інновації Mastercard так, щоб кожен охочий міг допомагати так само легко, зручно і безпечно».

Як зазначається, на сьогодні близько 6 000 дітей з онкологічним статусом стоять на обліку в лікарнях України. Щороку діагностується більше 1 000 нових випадків дитячих онкозахворювань. Найпоширенішим діагнозом серед злоякісних новоутворень у дітей є лейкоз, або рак крові (28% усіх злоякісних пухлин у дітей).

На статистику виживання від раку в дітей впливає цілий ряд чинників, але насамперед – це рання і правильна діагностика, а також своєчасний початок лікування. Проте для своєчасного лікування підступної хвороби у сімей часто не вистачає коштів. Тож оперативний благодійний збір часто має критичне значення для одужання.

https://mind.ua/news/20188956-blagodijnij-fond-tabletochki-mastersard-ta-oshchadbank-zapustili-novij-instrument-dlya-dopomogi-blag