майдан, бізнес, відновлення

Бізнесмени можуть відновити центр Кижва за свій рахунок

Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко закликає бізнесменів профінансувати відновлення і реконструкцію центру Києва в цілях економії бюджетних коштів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.Описание: http://visnyk.kiev.ua/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

«При нинішній політико-економічної ситуації в державі, коли російський агресор топчеться по нашій землі, неприпустимо витрачати бюджетні кошти на ремонтні роботи. Тому я звернувся до українського бізнесу, щоб залучити їх до цього процесу фінансування проектів відновлення і реконструкції», – цитує прес-служба главу КМДА.

За його словами, деякі бізнесмени висловили готовність до такої співпраці. Вже надійшла пропозиція від депутата Верховної Ради Петра Порошенка (позафракційний) долучитися до реконструкції і відновленню вулиці Грушевського і стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Бондаренко зазначив, що важливо у цій ситуації врахувати своєрідну тривимірність процесу відновлення: збереження духу міста, створення меморіального комплексу, присвяченого пам’яті Героїв Майдану, і одночасно привнести нові елементи, які прикрасять місто.

«Надзвичайно важливо, щоб ця тривимірність була гармонійною. Тому я звернувся до архітекторам, щоб вони приєдналися до процесу і надали свої пропозиції», – додав він.

За словами голови, була проведена зустріч з тими архітекторами, які вже відгукнулися для співпраці і надали кілька пропозицій щодо пам’ятника «Небесної сотні».

Бондаренко підкреслив, що вибір проекту реконструкції буде публічним і відкритим, зокрема до процесу обговорення і вибору найкращої пропозиції будуть залучені кияни.

Фінансування цих робіт буде здійснюватися публічно і прозоро, а громадськість може вносити свої пропозиції.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply