Біатлон, Росія і … повії.

Росіяни постачали повій главі Міжнародного союзу біатлоністів – Bild

Президента Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) Андерса Бессеберга звинувачують в хабарництві. Гроші начебто йому платила Росія. Саме так стверджують у Всесвітньому антидопінговому агентстві (WADA), пише Sports.ru із посиланням на Bild.

Як стверджує джерело німецького таблоїду, останні 15 років Бессеберг регулярно підтримував зв’язки з РФ. Навіть не гребував отримувати “з рук” російської делегації оплачених нею повій.

Після одного з таких “подарунків” президент IBU домігся проведення чемпіонату світу 2021 року в Тюмені. І це, незважаючи на допінгові скандали.

Напередодні західні ЗМІ вже повідомляли, що Бессеберг із 2011 року приховав інформацію про неодноразові позитивні допінг-проби російських спортсменів. Мова йде про 65 маніпуляцій. Поки триває поліцейське розслідування, Бессеберг залишив посаду.

Нагадаємо: торік у листопаді виконком Міжнародного союзу біатлоністів вирішив не включати етап у Росії до розкладу Кубка світу сезону-2018/19.

Кубок світу матиме дев’ять етапів. Перший відбуватиметься у словенській Поклюці з 3 до 9 грудня 2018 року, а останній – у норвезькому Осло з 18 до 24 березня 2019 року.

Окрім Поклюці й Осло, змагання Кубка світу прийматимуть також Хохфільцен (Австрія), Нове Мєсто (Чехія), Оберхоф, Рупольдинг (обидва – Німеччина), Антхольц (Італія), Канмор (Канада), Солджер Холлоу (США).

Водночас чемпіонат світу-2019 із біатлону має пройти у шведському Естерсунді з 7 до 17 березня.

https://uain.press/sport/rosiyany-postachaly-povij-glavi-mizhnarodnogo-soyuzu-biatlonistiv-bild-791011