“Батьківщина” бажає державного фінансування

Окружний адмінсуд Києва зареєстрував позов політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» до Національного агентства з питань запобігання корупції через припинення фінансування.

«Позивач просить суд визнати протиправними дії співробітників НАЗК при складанні висновку про результати аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та визнати неправомірними окремі його пункти», – йдеться в повідомленні пресслужби ОАСК.

Також «Батьківщина» вимагає скасувати наказ НАЗК про призупинення державного фінансування партії за четвертий квартал 2020 року.

Як відзначили в Окружному адміністративному суді, разом з позовом надійшла заява про його забезпеченні, в ньому позивач просить суд призупинити дію оскаржуваного наказу до вирішення спору по суті.

Зараз суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі, а також чи є правові підстави для вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо, раніше лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко закликала депутатів «припинити істерику» і утриматися від цькування Конституційного суду за його рішення про скасування низки антикорупційних норм законодавства.

Джерело: “Дзеркало тижня”