Батьківщина закликала владу «відкинути розбіжності» заради ЄС

 

Опозиція підтримує проведення Національного круглого столу «Згода заради європейського майбутнього» та збирається активно приєднатися до його роботи 23 серпня.

В партії «Батьківщина» підтримують позицію громадськості, що, відреагувавши на ініціативу Юлії Тимошенко, перейшла до конкретних заходів щодо організації на базі Національного круглого столу «Згода заради європейського майбутнього» плацдарму для прийняття конкретних рішень і планів з європейської інтеграції.

23 серпня опозиціонери візьмуть безпосередню участь у роботі політичного етапу Національного круглого столу «Згода заради європейського майбутнього», – зазначили в «Батьківщині».

«Батьківщина» завжди відкрита до діалогу і продовжує послідовно закликати Президента України, уряд, Партію регіонів, опозиційні партії, громадських активістів відкинути всі ідеологічні, особисті та політичні розбіжності і об’єднатися навколо реалізації історичної можливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Переконані, що загальнонаціональним пріоритетом №1 для нашої країни повинна стати цілеспрямована робота над виконанням усіх без винятку критеріїв, висунутих ЄС для підписання Угоди про асоціацію», – підкреслили в «Батьківщині».

Першим кроком у цьому напрямку має стати негайне припинення вибіркового правосуддя, політичних переслідувань та звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply