«Батьківщина» оскаржить рішення суду про визнання Київради легітимною

 

Столична міськорганізація партії «Батьківщина» заявила про намір оскаржити рішення суду, що визнав Київраду VI скликання легітимною.

9 серпня в Окружному адміністративному суді мало відбутися перше засідання за позовом представника міської організації партії до секретаря Київради Галини Гереги. Проте позов був відкликаний «Батьківщиною» у зв’язку з призначенням судового розгляду вже після термінів того, як спірне засідання відбулося, а тому предмет спору був відсутній.

Суд повернув позов «Батьківщини» без розгляду через відсутність предмету спору та його відкликання. Разом із тим на тому ж засіданні залучив до участі у справі нового позивача – депутата Київської міської ради Юрія Дмитрука, який заявив нову позовну вимогу – визнати Київську міську раду та секретаря Київської міської ради легітимними до наступних виборів. При цьому, заявляють в «Батьківщині», суд відмовився задовольнити клопотання про залучення до участі у справі депутатів Київради, питання про повноваження яких він вирішував.

Своїм рішенням Окружний адмінсуд не тільки дозволив подовження строків депутатської каденції діючого складу Київради, легітимність усіх пленарних засідань цього органу, але й «узаконив» виконання секретарем Київради Галиною Герегою функцій міського голови.

Суд поставив новий рекорд зі швидкості розгляду – поданий позов було розглянуто з винесенням рішення протягом менш як двох годин від початку подання.

Нагадаємо, що обрана у травні 2008 року Київрада VI скликання вже відпрацювала свій п’ятирічний термін, і з 2 червня 2013 року є нелегітимною.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply