Байден назвав Путіна вбивцею і рубль впав…

Після того, як американський президент Джо Байден ствердно відповів на запитання, чи є глава РФ Володимир Путін убивцею, у МЗС Росії заявили, що відносини двох країн зайшли в глухий кут, а рубль обвалився щодо долара та євро.

Так, офіційна представниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова викликала на консультацію посла країни у Вашингтоні Антонова, щоб “проаналізувати, що робити й куди рухатися в контексті відносин зі США”. Про це повідомляється на сайті відомства.

Захарова зазначила, що нова американська адміністрація перебуває при владі майже два місяці, “не за горами символічний рубіж у 100 днів”.

Росія за цей час хоче визначити, “якими можуть бути шляхи виправлення російсько-американських зв’язків, що перебувають у важкому стані, заведених Вашингтоном в останні роки по суті справи в глухий кут”, заявила пані дипломат.

Окрім того, 17 березня близько 14:00 (за московським часом, 13:00 за Києвом), як свідчать дані Московської біржі, курс долара підскочив із 73,1 до 74 рублів, потім опустився до 73,8 рубля.

Станом на 18:50 (за київським часом) долар коштував 74,02 рубля.

Водночас близько 14:00 за московським часом курс євро підскочив із 87,1 до 88,02 рубля. Станом на 18:50 (за київським часом) євро коштував 88,12 рубля.

Джерело: Оbozrevatel