Axiom Space назвала імена перших космічних туристів

Американська аерокосмічна приватна компанія Axiom Space оприлюднила список перших трьох туристів, які полетять на кораблі Crew Dragon на Міжнародну космічну станцію.

Їхні імена опублікували на офіційному сайті.

Так, окрім колишнього астронавта NASA Майкла Лопеса-Алегріа, який очолить місію, у космос полетять інвестори зі США та Канади Ларі Конор і Марк Паті, а також ізраїльський бізнесмен Ейтан Стіббе.

У листопаді 2020 року космічні туристи підписали контракт з Axiom Space.

Що це за місія

У березні 2020-го Axiom Space, що базується в Г’юстоні (штат Техас), домовилася зі SpaceX про доставку трьох космічних туристів на МКС. Передбачається, що тривалість такого туру складе десять днів: два дні польоту та вісім днів відпочинку на станції.

Одна доба місії обійдеться кожному з туристів у $35 тисяч, тобто всі троє сплатять компанії $840 тисяч. У ці витрати враховані харчування, місце в МКС і зв’язок.

За прогнозами, політ відбудеться не раніше, ніж наприкінці 2021 року.

Axiom Space — американська аерокосмічна компанія, заснована Мішелем Суффредіні, колишнім керівником програми МКС у NASA.

Про корабель

Crew Dragon ㅡ перший приватний пілотований корабель виробництва компанії SpaceX американського магната та винахідника Ілона Маска. Корабель створений у межах програми NASA Commercial Crew Program з розвитку приватних пілотованих космічних кораблів. Він може вмістити на борту до семи членів екіпажу або чотири людини й вантаж.

Джерело: “Громадське”