Автомайдан, КМДА

Автомайдан пообіцяв контролювати діяльність КМДА

Автомайдан вирішив взяти під контроль діяльність Київської міської державної адміністрації. Про це йдеться в заяві Автомайдану, який розмістив на своїй сторінці у Facebook один з його представників Олексій Гриценко.

«Автомайдан прийняв рішення взяти під громадський контроль діяльність КМДА. До нас вже надходять тривожні сигнали про те, що деякі чиновники під тиском окремих політичних сил почали призначати на керівництво ресурсними підприємствами людей, не змінюючи там методів роботи. Це неприпустимо», – наголошується в ньому.

Автомайдан вважає, що досягненням революції має стати прозора діяльність Київміськадміністрації, обрання мера і Київської міської ради, яким довіряють люди, і які не будуть корупціонерами.

«Ми попереджаємо, що не претендуємо на посади в КМДА, але будемо висвітлювати всі зловживання чиновників незалежно від їх політичного забарвлення», – наголошується в заяві.
Автомайдан має намір сформувати окрему групу, яка буде аналізувати київські питання, давати рекомендації і при необхідності навідувати київських і державних чиновників.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply