“Аваков фабрикує й фальсифікує справу про вбивство Шеремета”

Підозрюваний у вбивстві Шеремета Андрій Антоненко звинувавтив Арсена Авакова у фальсифікації справи проти нього. На думку Антоненка, очільник МВС застосовує такі ж методи, що і російські посіпаки.

Антоненко згадав, що журналісти “Слідство.Інфо” впіймали на гарячому слідчих за фальсифікацією справи. Про це Антоненко заявив в інтерв’ю виданню “Тиждень“.

За інформацією журналістів, слідчі поліції, які розслідують вбивство журналіста Павла Шеремета, змінили маршрут чоловіка та жінки, які підкладали вибухівку під авто загиблого. Усе задля того, щоб версія слідства виглядала переконливою. У Нацполіції ці твердження заперечують.

Антоненко також наголосив, що, за версією слідства, люди з відео вночі повернулися до житла неподалік місця злочину, у якому він нібито проживав.

Але це також відверта брехня, бо з 2007 року я з сім’єю мешкаю за зовсім іншою адресою. І геолокація мого телефона на той час підтверджує, що я був удома з родиною за місцем проживання. До першої ночі я спілкувався у фейсбуці. А потім спав, як усі нормальні люди,
– пояснив Антоненко.

Він згадав про справу нацгвардійця Віталія Марківа, порівнявши її зі справою про вбивство Павла Шеремета. Як зазначив Антоненко, спільним у цих справах є фальсифікація.

Марківа засудили за сфальсифікованою справою і звинуватили в убивстві журналіста в АТО (ось такий збіг). І Аваков на всю країну заявляє, що справу сфабрикували російські посіпаки, а тому вони з президентом роблять усе можливе для звільнення Марківа. І це правильно, бо невинну людину треба звільнити,
– підкреслив Антоненко.

Насамкінець він наголосив, що Аваков фабрикує й фальсифікує справу про вбивство Шеремета та застосовує ті самі методи російських посіпак.

Джерело: https://24tv.ua/avakov-fabrikuye-falsifikuye-spravu-pro-vbivstvo-novini-ukrayini_n1372550