Atlas Weekend-2021 відбудеться без закордонних артистів

Atlas Weekend відбудеться у 2021 році, але змінить свій формат. Західних артистів не буде, їхз обіцяють привезти у 2022-му. Виступи переносять уже другий рік поспіль через пандемію.

Вони зазначали, що через карантинні обмеження більшість західних артистів не зможуть цього року прилетіти в Україну. Тому фестиваль у тому форматі та з тим лайнапом, які планували, перенесли на 2022 рік.

Водночас у 2021 році організатори обіцяють провести фестиваль в іншому форматі — під час другого тижня липня на ВДНГ у Києві.

«Зараз ми розробляємо план безпечної та атмосферної зустрічі, формуємо новий лайнап, ведемо переговори з українськими та СНД-артистами, плануємо територію та квиткові квоти з огляду на карантинні вимоги», — йдеться у повідомленні.

Організатори переконують, що всі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. Також вони пропонують «за вигідними умовами» обміняти свої квитки та відвідати фестиваль цього року. Також можна буде повернути гроші. Деталі обіцяють оголосити пізніше.

Джерело: “Великий Київ”