Археологи знайшли біблійне місце, де Ісус зцілив сліпого

Археологи Ізраїльського управління старожитностей, Ізраїльського управління національних парків та Фонду міста Давида під час археологічних розкопок виявили знамените місце, де, як кажуть, Ісус Христос зцілив сліпого. Купіль Сілоам більше 2000 років була покрита пустелею.

Це місце знаходиться в Єрусалимі, який вперше був побудований у 8 столітті до нашої ери під час правління царя Єзекії, пише Express.

Площа Силоамського ставку на піку досягала понад 5 тисяч квадратних метрів, він давав Місту Давида проточну воду.

Відкриття вчених має важливе значення для послідовників християнства.

«Триваючі розкопки в Місті Давида – історичному місці біблійного Єрусалиму-особливо Силоамської купелі і Дороги паломництва, служать одним із найбільших підтверджень цієї спадщини і тисячолітніх зв’язків євреїв і християн з Єрусалимом. Не просто як питання віри, але і як факт», – сказав Зєєв Оренштейн, директор з міжнародних справ Фонду «Місто Давида».

Згідно з уривком із Євангелія від Іоанна, у цій купелі Ісус повернув зір сліпому.

«Не існує півмилі, яка б значила більше для більшої кількості людей, які підтверджують біблійну спадщину Єрусалиму не просто як питання віри, а й насправді», – розповів Оренштейн.

«І, очевидно, живучи в той час, коли так багато біблійної спадщини ставиться під сумнів, – мати можливість розкопати всю цю історичну спадщину та старовину, яка показує, що, будь то євреї чи християни, ви можете побачити це, ви можете доторкнутися до нього, ви могли б пройти по ньому, тому що насправді наша спадщина в Єрусалимі налічує тисячі років, і це не просто питання віри, а факт, розкопаний тут, у Місті Давида», – додав він.

Чи буде Силоамський басейн відкритий для публіки, поки неясно, пояснив вчений.

Джерело: UA.NEWS