Apple офіційно відкрила представництво в Києві

Компанія Apple офіційно відкрила представництво в Україні. Офіційний офіс Apple в Києві розпочав роботу ще минулого тижня. У зв’язку з цим на українському ринку змінилися умови роботи для місцевих партнерів американської корпорації.

Про це у Telegram повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Сьогодні Apple офіційно відкрила офіс в Україні. Тепер компанія буде напряму ввозити техніку в Україну і контролювати магазини офіційних дилерів», – написав міністр.

Він наголосив, що відкриття офісу Apple посилить імідж України на міжнародній арені і у перспективі сприятиме залученню нових інвестицій.

Крім того, додав він, відучора стала доступною підтримка користувачів Apple українською мовою. За словами Федорова, спільно з компанією Мінцифри планує запускати нові послуги для українських користувачів.

Також ЗМІ зазначають, що Apple вже почала самостійно займатися ввезенням і розмитненням всіх пристроїв власного виробництва. Таким чином американський IT-гігант буде боротися з «сірим» імпортом.

«За неофіційними даними, раніше будь-який партнер – великі торговельні мережі – могли завозити на територію України певні обсяги товарів «своїми силами». Для розрахунків з Apple вони взаємодіяли з дистриб’ютором, компанією «Асбіс», – зазначається в публікації.

Крім того, Apple також контролюватиме якість консультацій, які надаються в магазинах офіційних реселерів. Для цього компанія вже відкрила низку вакансій регіональних лідерів спільнот промоутерів.

Пресслужба Apple про відкриття офісу компанії в Україні не повідомляла.

Джерело: “Великий Київ”