Апеляційний суд Києва заборонив будівництво у Протасовому яру

Стратегічною перемогою буде голосування Київради за повернення всім 30 гектарам Протасового яру статусу зеленої зони, заявляють противники забудови.

17 червня Шостий апеляційний адміністративний суд Києва скасував рішення попередньої інстанції, яке дозволяло будівництво багатоповерхового житлового комплексу у Протасовому яру. Про це повідомляє організація «Захистимо Протасів Яр».

Апеляційну скаргу подав представник громади Протасового яру Роман Ратушний.

Торік ДАБІ винесла припис компанії «Дайтона Груп» на заборону будівельних робіт у Протасовому яру. Забудовник одразу звернувся до Окружного адмінсуду Києва, який скасував дію припису.

«Стратегічною перемогою буде голосування Київради за повернення попереднього цільового призначення всім 30 гектарам Протасового яру – зеленої зони. А також підтвердження статусу всіх 30 гектарів Протасового яру як ландшафтного парку, яким він є з 1966 року і відповідно до Генерального плану Києва 2020», – наголошують в організації «Захистимо Протасів Яр».

«Дайтона груп» прагне збудувати у Протасовому Яру три башти ЖК Tourbillon висотністю понад 30 поверхів. Активісти, які виступають проти забудови, заявляли про напади та погрози з боку забудовника.

Бенефіціар компанії «Дайтона Груп» – Геннадій Корбан, політик та бізнесмен із Дніпра.

Джерело: https://hmarochos.kiev.ua/2020/06/18/apelyatsijnyj-sud-kyyeva-zaboronyv-budivnytstvo-u-protasovomu-yaru/