зарплата, опитування

«Антикорупційний» телефон для звернень: 0965881188.

Мер Києва Віталій Кличко закликає киян про всі факти хабарництва та здирництва в столичній владі повідомляти за окремим «антикорупційним» номером телефону

Про це повідомляє офіційний сайт мера Києва Віталія Кличка, передає Еспресо.TV.

«Щоб оперативно отримувати інформацію про факти корупції в Київській владі та оперативно на них реагувати, я дав розпорядження виділити окремий номер телефону. На нього повинні телефонувати кияни, які зіштовхнулися з хабарництвом і здирництвом та повідомляти про такі факти. Разом ми виявлятимемо корупціонерів, щоб вони відповідали за свої дії», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва додав, що одне з його головних завдань на сьогодні – щоб хабарництва та здирництва у Київській владі не було. Водночас, наголосив Віталій Кличко, самотужки впоратися з такими проявами складно, тому громадськість має активніше долучатися до викорінення корупціонерів з влади. «Якщо є випадки хабарництва, кияни не повинні мовчати. Якщо хтось з київських чиновників буде помічений у здирництві, то я буду позбавлятися таких чиновників і вони відповідатимуть за законом», – наголосив він.

«Антикорупційний» телефон для звернень: 0965881188.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply