Анатолій Гриценко: Вакарчуку знову стане нудно в парламенті

Лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко критично оцінив можливу діяльність Святослава Вакарчука і його політичної сили в парламенті, згадавши, що співак уже був під дахом Верховної Ради, і йому там явно було нудно.

Про це Анатолій Гриценко розповів в ефірі телеканалу ZIK.

Відповідаючи на питання ведучого, чи має шанси політична сила Святослава Вакарчука потрапити в парламент, Анатолій Гриценко зазначив:

“Я сприймаю Святослава Вакарчука не тільки як співака. Він ще й громадський діяч. Але я бачив Славу в реальному житті, в парламенті. Він сидів попереду мене. І я бачив, що йому було там нудно. І коли робляться заяви, що “ми змусимо всіх депутатів працювати без прогулів”, зайдіть на сайт Верховної Ради і подивіться, скільки пропустив Святослав Вакарчук. Або коли звучить заява, що “ми не будемо брати в списки колишніх депутатів”, мене це дивує, тому що він сам був депутатом”, – зазначив Гриценко.

Втім, політик вважає, що не включати у списки партії колишніх нардепів та членів уряду – порочна практика, адже не всі колишні чиновники були хабарниками і корупціонерами.

“Один з них – Іван Вакарчук. Батько Святослава Вакарчука. Коли міністр освіти України. Я його поважаю. Він працював чесно. Можливо, він зробив не все, що хотів, але він був чесним міністром. Тому говорити, що всі негідники – неправильно. Навіть у передвиборчій кампанії цьому не можна говорити просто так”, – акцентував політик.

Крім цього Гриценко додав, що пісні в парламенті співає хор.

“І тих пісень достатньо. Далі має бути професійна робота. Інакше – люди почнуть співати під Радою свої пісні, які змусять деяких залишати крісла”, – прокоментував Анатолій Гриценко.

https://dt.ua/POLITICS/gricenko-poboyuyetsya-scho-vakarchuku-znovu-stane-nudno-v-parlamenti-315523_.html