Американська кіноакадемія роздала ювілейні «Оскари»

В 90-й раз в Лос-Анджелесі вручили премії кращим фільмам, режисерам та акторам.

В номінації «Кращий фільм» в 2018 році виграла картина “Форма води”. Це – режисерська робота мексиканця  Гільєрмо дель Торо. Його зусилля на цьому поприщі також високо поцінували кіноакадеміки. Таким чином, фентезійна мелодрама отримала дві статуетки “Оскар”.

Визнання “Кращий актор” дісталось Гарі Олдману, який блискуче втілив на екрані образ британського прем’єр-міністра Уїнстона Черчілля, в картині “Темні часи”.

У номінації “Краща актриса” перемогла Френсіс Макдорманд, виконавиця головної ролі у фільмі “Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі”. Статуетку за кращу роботу другого плану вручили актору Сему Рокуеллу, який знімався в одному фільмі з Френсіс Макдорманд.

Актрисою другого плану кіноакадемія визнала Джені Елісон. Їй вдалося підкорити компетентне журі своєю грою в ролі матері фігуристки Тоні Хардінг у фільмі “Тоня проти всіх”. Документальне кіно також отримало високу нагороду. Найкращим визнано фільм “Ікар” американського режисера Брайана Фогеля. У стрічці йдеться про допінг-скандал в Росії.

https://infokava.com/uk/69523-amerikanska-knoakademya-rozdala-yuvleyn-oskari.html