КМДА, ремонт, Євромайдан

Активісти звільняють будівлю КМДА

У Київській міській державній адміністрації розраховують, що майданівці повністю звільнять будівлю столичної мерії на Хрещатику, 36, до кінця поточного тижня. Про це заявила прес-секретар глави КМДА Юлія Торговець.

«Будівлю мерії вже закрили. Там ще є люди, але ми сподіваємося, що до кінця тижня вони її звільнять», – повідомила Торговець, яку цитує «Інтерфакс-Україна».

За її словами, в будівлі зараз залишається близько 100 активістів, але вони з розумінням поставилися до прохання звільнити приміщення. «Ми вже не пускаємо нових жителів. Але там є частина людей, ми ведемо з ними переговори, і є повне порозуміння з цього питання. Ми вже повісили банер, робимо пропускну систему і починаємо ремонт», – зазначила прес-секретар глави КМДА.

За словами Торговець, майданівці самі погодилися звільнити будівлю КМДА після того, як у новинах їх стали згадувати в контексті захоплення сепаратистами адміністративних будівель в Донецькій і Луганській областях.

Прес-секретар голови КМДА додала, що зараз охорону будівлі здійснюють самі активісти, які живуть там, але з 28 квітня планують ввести пропускну систему, і в мерію впускатимуть лише за перепустками, в тому числі будівельників, які здійснюють ремонт.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply