автомайдан, патруль, даі, самооборона

Активісти «Муніципальної ліги Києва» патрулюють дороги

Громадські активісти з «Муніципальної ліги Києва» увійшли до спільних загонів автопатрулювання Києва. Перша варта виїхала на дороги столиці сьогодні, о 15:00, патрулювання вулиць відбуватиметься спільно з ДАЇ м. Києва, активістами опозиційних партій та представниками інших громадських організацій.

«Загони дорожнього контролю, створені спільно з ДАЇ, чергуватимуть по вісім годин. Їх головне завдання – охороняти столичні шляхи від ймовірних провокацій, забезпечувати безпеку руху та надати киянам можливість безперешкодного пересування містом» – пояснив голова ГО «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко.

Як відомо, у Києві протягом останніх днів патрулювання автошляхів та захист громадського порядку здійснювали загони Самооборони. Для патрулювання міста вночі також задіяні загони народної дружини, створені департаментами міського благоустрою КМДА.

Раніше, 19 лютого, у Святошинському районі Києва, в результаті збройного нападу був розстріляний патруль ДАЇ: двоє співробітників вбито, одного поранено.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply