Аеропорт “Київ” замовив проект реконструкції аеродрому за 17 мільйонів

ТОВ “Сінк Плюс Міжнародна інжинірингова та консалтингова компанія” стало переможцем у торгах на розробку проектно-кошторисної документації для реконструкції аеродрому міжнародного аеропорту “Київ” ім. І. Сікорського, запропонувавши ціну 16,999 млн грн.

Про це повідомляється в електронній системі ProZorro, передає Інтерфакс-Україна.

Замовником робіт виступило КП “Міжнародний аеропорт “Київ”. Очікувана вартість була 19,7 млн грн.

Згідно з інформацією на ProZorro, тендер було оголошено 9 листопада 2021 року. До нього також виявили інтерес ТОВ “Інститут Укрдорпроект”, запропонувавши ціну в 17 млн ​​грн та ДП “Дніпровський проектний інститут”, запропонувавши виконати цю послугу за 18 млн грн.

У системі також зазначається, що наразі очікує розгляд скарги ТОВ “Інститут Укрдорпроект”, що стосується процедури проведення торгів.

Термін виконання робіт – до 30 червня 2022 року.

ТОВ “Сінк Плюс Міжнародна інжинірингова та консалтингова компанія” було засновано у 2017 році.

Згідно з інформацією на сайті компанії, головний напрямок її діяльності – комплексна розробка проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг, транспортних розв’язок, мостів, шляхопроводів, естакад та інших штучних споруд, проведення інженерно-вишукувальних робіт, перебудова інженерних мереж та надання інжинірингових послуг. 

Джерело: “Цензор.Нет”