аеропорт, непогода

А аеропорту «Київ» (Жуляни) через туман відмінили рейси

Ряд авіарейсів, що слідували 10 лютого в міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни), змінили маршрут і попрямували в міжнародний аеропорт «Бориспіль» у зв’язку з туманом, що утворився в столиці. Про це повідомили в національній авіадовідці.

За даними онлайн-табло аеропорту «Київ» (Жуляни), змінили маршрути рейси на приліт з Москви, Донецька, Харкова, Луганська, Львова, Сімферополя; на виліт – до Одеси, Москви, Львова, Санкт-Петербург.

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) входить в п’ятірку найбільших аеропортів України за пасажиропотоком. Розташований в 7 км від центру Києва.

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – найбільший аеропорт України, що обслуговує більше 50% пасажирських авіаперевезень країни. «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association, IATA).

Регулярне сполучення зі столичного аеропорту здійснюють понад 50 авіакомпаній, що експлуатують понад 100 маршрутів по всьому світу. «Бориспіль» – єдиний український аеропорт, у якому обслуговуються далекомагістральні рейси.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply